Mgr. et Mgr. Katarína Kasalová prijala pozíciu partnera advokátskej kancelárie act legal Slovakia

2. januára 2022
Predpokladaný čas čítania 2 minúty
2. januára 2022
Advokátska kancelária act legal Slovakia, ktorá je súčasťou medzinárodnej aliancie ACT LEGAL, s hrdosťou oznamuje, že Mgr. et Mgr. Katarína Kasalová sa stala jej najnovším partnerom. Špičková špecialistka s jedinečnými skúsenosťami z oblasti M&A transakcií, GDPR, IP/IT, verejného obstarávania i regulatoriky, prijala pozíciu partnera od 1. januára 2022. Katarína vyštudovala odbor manažmentu na Fakulte manažmentu UK a odbor právo na Paneurópskej vysokej škole, časť štúdií práva strávila na Malte.
Mgr. et Mgr. Katarína Kasalová

Katarína je od roku 2016 významnou súčasťou advokátskej kancelárie act legal Slovakia (pôvodne act MPH advocates). Katarína vo svojej súčasnej praxi komplexne pokrýva náročné projekty a adresuje riziká, ktoré mnohokrát unikajú pozornosti. Poskytuje právne služby domácim, aj zahraničným korporátnym klientom z viacerých priemyselných segmentov. V rámci aliancie act legal je členkou viacerých expertných tímov a zúčastňuje sa na projektoch s medzinárodným presahom.

M&A transakciám sa pracovne venujem už niekoľko rokov. Rôznorodosť, ktorú predstavuje raz kúpa ambulancie, inokedy predaj priemyselného parku, či akvizícia zabehnutej IT spoločnosti s miliónovými tržbami a stovkami zamestnancov, ma v mojej práci inšpiruje. M&A transakcie so sebou prinášajú potrebu znalostí z viacerých prierezových oblastí a otvárajú možnosť porozumieť firmám v ich každodennej operatíve.

Prezradila o sebe Katarína Kasalová, partner act legal Slovakia.

Katarína je advokátkou s unikátnou kombináciou znalostí. Do nášho tímu vnáša jedinečné skúsenosti, ale aj schopnosť inovatívne komunikovať s koncipientmi a motivovať ich. Venuje sa transakciám, téme ochrany osobných údajov, projektom súvisiacim s nehnuteľnosťami alebo životným prostredím a operáciám vo firmách zameraných na informačné technológie. S Katarínou úspešne spolupracujeme aj na viacerých medzinárodných projektoch – v aliancii act legal, ktorá  zastrešuje vyše 400 právnikov z 9 krajín, patrí k našim uznávaným právnym expertom.

Približuje JUDr. Milan Malata, zakladajúci partner act legal Slovakia.

Aktuálni partneri act legal Slovakia sú JUDr. Milan Malata, JUDr. Róbert Pružinský, JUDr. Vincent Hegedűš, Mgr. Jana Alušíková, Mgr. Zuzana Jahodníková, LL.M.


Pre klienta je advokát dobrým partnerom vtedy, ak rozumie jeho biznisu

Mohlo by vás zaujímať

act MPH advocates sa mení na act legal Slovakia

act legal je jednou z najrýchlejšie rastúcich advokátskych kancelárií v Európe a neustále posilňuje svoje pôsobenie na medzinárodnom trhu. Spoločným zámerom je poskytovať excelentné právne

act-logo-white

Člen medzinárodnej právnickej kancelárie act legal
Amsterdam  •  Bratislava  •  Bukurešť •  Budapešť •  Frankfurt •  Miláno • Paríž •  Praha •  Sofia • Viedeň •  Varšava