Opäť na čele: act legal Slovakia je Právnickou firmou roka 2024

26. apríla 2024
Predpokladaný čas čítania 2 minúty
26. apríla 2024
Už siedmykrát za sebou sme sa presadili v konkurencii slovenských advokátskych kancelárií a získali sme najvyššie ocenenie hneď v dvoch kategóriách.

 

act legal Slovakia (pôvodne act MPH advocates) sa opätovne podarilo nadviazať na minuloročné úspechy v najprestížnejšom hodnotení advokátskych kancelárií na Slovensku – v Právnickej firme roka 2024.

V 12. ročníku hodnotenia, v rámci ktorého týždenník Trend a mediálna skupina Epravo.cz vyberá na základe odborných kritérií najlepšie advokátske kancelárie v jednotlivých právnych kategóriách, sa nám podarilo opätovne zvíťaziť v kategórii Telekomunikácie, právo informačných technológií. V Telco & IT kategórii sme svoje prvenstvo obhájili už siedmy raz po sebe. Takýto unikátny úspech sa doposiaľ nepodaril žiadnej inej slovenskej advokátskej kancelárii.

Máme aj jednu novinku. Prvýkrát sa nám podarilo vyhrať v kategórii Zdravotnícke právo. V tejto kategórii budujeme naše odborné know-how už niekoľko rokov a vážime si, že odborná porota ocenila naše napredovanie v tejto oblasti.

Tradične sme sa umiestnili aj na priečkach VEĽMI ODPORÚČANÁ a ODPORÚČANÁ advokátska kancelária v mnohých ďalších kategóriách, čím sme potvrdili naše širokospektrálne zameranie a odhodlanie poskytovať klientom komplexné poradenstvo naprieč rôznymi právnymi odvetviami.

Stupeň uznania VEĽMI ODPORÚČANÁ sme získali pre kategórie: Právo obchodných spoločností, Hospodárska súťaž, Reštrukturalizácia a insolvencia, Developerské projekty a nehnuteľnosti, Fúzie a akvizície, Duševné vlastníctvo, Verejné obstarávanie, Sporová agenda, Daňové právo, Energetika a energetické projekty, Compliance, Logistika a dopravné stavby, Právo životného prostredia. 

Stupeň uznania ODPORÚČANÁ sme získali pre kategórie: Bankovníctvo a financie a Pracovné právo.

Tieto ocenenia sú nielen uznaním našej odbornosti a odhodlania, ale zároveň potvrdzujú, že naše zameranie na rôznorodú právnu agendu s úmyslom podporovať našich klientov v projektoch z rozmanitých oblastí má zmysel.

Klientom úprimne ďakujeme za podporu a prejavenú dôveru. Veríme, že práve tieto ocenenia nám pomôžu a posmelia nás pri riešení ďalších náročných právnych výziev.

 

Mohlo by vás zaujímať

act MPH advocates sa mení na act legal Slovakia

act legal je jednou z najrýchlejšie rastúcich advokátskych kancelárií v Európe a neustále posilňuje svoje pôsobenie na medzinárodnom trhu. Spoločným zámerom je poskytovať excelentné právne

act-logo-white

Člen medzinárodnej právnickej kancelárie act legal
Amsterdam  •  Bratislava  •  Bukurešť •  Budapešť •  Frankfurt •  Miláno • Paríž •  Praha •  Sofia • Viedeň •  Varšava